KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15275001
nr 1527 5001
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Kvinna. Signerad, numrerad 258/260, daterad -82. Bildmått: 26x22 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:20:23
11/3 11:28:21
11/3 11:28:30